צרו קשר

שם מלא
טלפון
דוא"ל
תוכן
קוד אבטחה

חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

מערכות חימום מים ובריכה

בעבר היו מים חמים הקולחים מן הברז בגדר מותרות של ממש, כיום קשה לדמיין את חיינו ללא האפשרות לפתוח את הברז וליהנות ממים בטמפרטורה רצויה בכל שעות היום והלילה, כי מים בעולם המערבי ובחיים המודרניים הינם מצרך בסיסי ומקלחת חמה היא בהחלט לא דרישה מוגזמת.

מערכות חימום מים מקצועיות משרתות הן את המגזר העסקי והן את הפרטי. כמעט בכל בית בישראל מותקנת מערכת חימום מים בסיסית המורכבת מדוד שמש וקולט סולרי או דוד חשמל המופעלים על ידי מתג או שעון שניתן לווסת ולכוון על פי הצורך. בעזרת מערכת זו ניתן להנות ממים חמים למקלחת, שטיפת כלים, כביסה או כל צורך אחר.

מערכות חימום מים מורכבות ומתקדמות יותר (חימום תת רצפתי, חימום מי צריכה, חימום בריכות) מותקנות כיום בבתים חדשים ובמתקנים גדולים שונים כגון בריכות או מקוואות. מדובר במערכות גדולות יחסית המותאמות לשטח הרצוי על ידי צוות מהנדסי התכנון והפיתוח, חלקן אף דורשות חדר קטן בו יותקנו המשאבות ויתר האלמנטים השונים.

חימום בריכות מקצועי

בריכה באופן עקרוני אמורה להיות מקור להנאה ולקירור הגוף בחודשי הקיץ החמים. שהייה בבריכה שאינה מחוממת ומימיה קרים במהלך החורף הופכת אוטומטית (עבור רוב האנשים לפחות) לסבל.

הדרך להפוך את בריכת השחייה הפרטית שלכם או את הבריכה הציבורית שבניהולכם לבריכה אטרקטיבית לאורך כל חודשי השנה היא לווסת את טמפרטורת המים לחמימה ואידיאלית, כזו שתאפשר נוחות ונעימות.

חימום הבריכה מתבצע בעזרת מערכות חימום המופעלות ע"י סחרור מים חמים ומיוצרות עבור בריכות, בהתאם למידותיה של הבריכה הספציפית שלכם על צרכיה השונים. את חלקי המערכת מייבאים ממקורות שונים תוך שמירה על איכות חומרי הגלם ועמידה בתקנים המחמירים ביותר. בכל בריכה (ביתית או ציבורית) מותקן חדר בקרה בו ניתן לפקח על אופן חימום הבריכה ועל וויסות הטמפרטורה כמו גם על יתר הפרמטרים הנדרשים (כגון איכות המים, זרימת המים ועוד).

HEAT-TECH, איכות, שירות ואמינות

מעוניינים לרכוש ולהתקין מערכת חימם לבריכת שחייה? פנו אלינו וצוות HEAT-TECH הכולל אנשי מקצוע, טכנאים ומהנדסים ישמח להעניק לכם שירות מקצועי לאורך התהליך כולו.

אנו מתמחים בתכנון והתאמה אישית של מערכות חימום לבריכות שחייה: מתכננים, משווקים, מתקינים ומטפלים עבורכם במערכות חימום המופעלות על ידי סחרור מים חמים לרבות חימום בריכות, חימום תת רצפתי, חימום מי צריכה, חימום מקוואות ועוד, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן ברכש (על ידי ייבוא של חלקי מערכת איכותיים מהיצרנים המובילים בעולם) והן בשירות.

הנכם מוזמנים לפנות ולקבל הדרכה, ייעוץ או הצעת מחיר, בטלפון 04-8811927 או באמצעות האתר. רוצים להכיר את המערכות המתקדמות בעולם לחימום בריכות ומים מקרוב? בואו לבקר אותנו באולם התצוגה: דרך חיפה 16 קריית אתא 28105.

חימום מי צריכה למקלחות וכיורים בקאנטרי נס ציונה על ידי שני תנורי קונדנס בתפוקה של KW75  כל אחד  המחוברים למיכל אגירת מים בקיבולת של 1500 ליטר. מערכת זו מאפשרת שינוי תפוקת התנורים בהתאם לדרישת מי הצריכה במערכת ובכך להגיע לחיסכון מירבי בצריכת הגז ומאידך אספקת מים חמים בשעות צריכת השיא.