צרו קשר

שם מלא
טלפון
דוא"ל
תוכן
קוד אבטחה

חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

חימום תת ריצפתי

חימום תת רצפתי הוא אחד הפתרונות הטובים והיעילים ביותר לחימום הבית, הוא זול יותר ממיזוג מרכזי ובטוח יותר מתנורי גז למיניהם ובעזרת יתרונותיו הרבים מעניק למרחב הביתי חום עדין ולח בטמפרטורה רצויה השומרת על עצמה לאורך שעות ארוכות.

מעוניינים בהצעת מחיר למערכת חימום תת רצפתי חדשנית לבית החדש שלכם? צרו עצנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת! HEAT-TECH בטלפון: 04-8811927

חימום תת ריצפתי, איך זה עובד

מערכת חימום תת רצפתי, שלא כמו מערכות מיזוג וחימום אחרות הפועלות על משב רוח חם, פולטת את גלי החום מהרצפה מעלה ומכיוון שאוויר חם קל יותר מאוויר קר מתמלא החדר בחום הרצפה הנוסק כלפי מעלה ומעניק אווירה נעימה ועוטפת במיוחד.

ניקח רגע צעד אחורה אל תהליך הקמת המערכת לחימום ריצפתי. בשלבי בניית הבית המוקדמים יחסית נפרשים לאורכו ולרוחבו של משטח בסיס רצפת הבית צינורות ייעודיים בהם יזרמו בהמשך מים. הצינורות נמתחים במקומות אסטרטגיים בהתאם לצרכי הבית ולאופי המערכת, על גבי הצינורות מותקנים לוחות הריצוף (שיש, רצפות קרמיקה, פרקט וכדומה).

מערכת הצינורות הזו מחוברת למקור אנרגיה המחמם את המים ומכאן גם את הרצפה. מקור האנרגיה יכול להיות אחד משלוב אופציות שונות, הראשונה אנרגיה המופקת מגז, השנייה משאבת חום לצנרת המופעלת על ידי חשמל ואופציה שלישית והיא סולר (הנחשבת הכי פחות אטרקטיבית בשל מחירו הגבוה של חומר הגלם).

בטיחות מעל הכל, גם במערכת חימום ריצפתי

יש לכם ילדים קטנים ובאופן כללי אתם חוששים ממערכת מורכבת שכזו? אל חשש, המערכות לחימום תת רצפתי כולן בטוחות ביותר לשימוש ועומדות בתקן הישראלי המחמיר.

מקורות אנרגיה אלו נבדקו לאורך שנים רבות ופותחו כך שהם אינם מסכנים את בני הבית חלילה.

מערכת הגז מבוקרת ומותקנת באזור מקורה (בדיוק כמו בלוני גז הבישול שלנו) ומערכת החשמל מתחברת אף היא למשאבה העומדת בכל תקני הבטיחות, בדיוק כמו המזגן הישן שלכם. כמו כן מערכות אלו בטוחות מפליטת קרינה ושומרות על איכותן וחוזקן לאורך שנים ארוכות ללא צורך בתחזוקה יוצאת דופן.

HEAT-TECH, איכות, שירות ואמינות

אנו מתמחים בתכנון והתאמה אישית של מערכות הסקה וחימום מים: מתכננים, משווקים, מתקינים ומטפלים עבורכם במערכות הסקה וחימום מים מכל סוג לרבות חימום בריכות, חימום תת ריצפתי, חימום מי צריכה, חימום מקוואות ועוד.

אנו פועלים תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן ברכש (על ידי ייבוא של חלקי מערכת איכותיים מהיצרנים המובילים בעולם) והן בשירות.

הנכם מוזמנים לפנות ולקבל הדרכה, ייעוץ או הצעת מחיר, בטלפון 04-8811927 או באמצעות האתר. רוצים להכיר את המערכות המתקדמות בעולם לחימום בריכות ומים מקרוב? בואו לבקר אותנו באולם התצוגה: דרך חיפה 16 קריית אתא 28105.